Facebook

 


REAKCE NA PŘÍSPĚVEK V NÁVŠTĚVNÍ KNIZE

Reagujete na tento příspěvek

odpověď
Kristýna Stejskalová   |  213.226.237.214  |  kikibu(zavináč)seznam.cz
04.05.2019  09:17
Ano, čerpám pouze z toho, co vidím zde, toho se můj příspěvek týká. Abych se zastala svých rodičů snad nemusím chodit na zastupitelstvo, to není nijak podmíněno, to je pro mě samozřejmost. Zdá se mi, že si zde vyléváte nějaký vztek na moje rodiče, který nesouvisí s diskuzí o kontejnerech a k tomu, tuším, tyto stránky neslouží. Když píšete, že na těchto stránkách šíří lži a slovně napadají občany, nestačím se divit, to je urážka, nezlobte se na mě. Vyhrožování soudem je také velice neslušné. Jste v jedné malé obci, všem vám jde o to, abyste se zde cítili a měli dobře, tak se o to, prosím, snažte společně a neházejte si klacky pod nohy. Jde jen o to spolu komunikovat.
Nemohu této diskuzi věnovat mnoho času, proto se nezlobte, ale už Vám znovu nejspíše neodpovím, nechci se s vámi přít a podporovat diskuzi, se kterou nesouhlasím, proto ještě jednou žádám admina, ať s tím něco provede.
S pozdravem Kristýna

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do textu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Doplňte výsledek 7 + 6 =
Text příspěvku: