Facebook

 


REAKCE NA PŘÍSPĚVEK V NÁVŠTĚVNÍ KNIZE

Reagujete na tento příspěvek

Rozčarování
Kristýna Stejskalová  |  213.226.237.214  |  kikibu(zavináč)seznam.cz
03.05.2019  22:03
Milý pane starosto, souhlasím s Vámi. Nejsem úplně nezaujatý pozorovatel a cítím nutnost se také vyjádřit, celá komunikace mě překvapila ve třech bodech:
1. Přemístění kontejnerů, ano, i já jsem se nedávno procházela po Přešíně a podivovala se nad nevzhlednými kontejnery, stačilo by ale třeba vyměnit některé za nové, či jim udělat vkusné ohražení, přemístění mimo obytnou část obce mi hlava nebere. Moc možností není, ale obávám se, že tohle je v kompetenci obce řešit. Co se týče průjezdnosti, nedokážu soudit, pokud je zde však takový problém, jde to občanům sdělit s předstihem a nové místo vybrat s rozvahou.
2. "Přešíňácí, domluvte se" zde navazuje druhý bod. Dle kronik vztahujících se k obci Přešín je patrné, že lidé v Přešíně měli mezi sebou vykopané "válečné sekery" velmi často. Možná právě proto nemá Přešín vlastní samosprávu, hlas dali vám, zastupitelům, hlas by měl být slyšet. Ano, jde o to se domluvit o tom, kde mají být kontejnery umístěny, ale s účastí více zastupitelů to jistě bude rozumnější cesta. Rozumím, že byste byli raději, kdyby se vás to netýkalo, ale dovolím si soudit, že se vás to týká.
3. Vyjádření pana Matouška... Obávám se, že zde bylo porušeno důležité pravidlo Návštěvní knihy "Návštěvní kniha je moderována, vulgární, rasistické a urážlivé příspěvky budou odstraněny!" Jsou zde jisté hranice, na sociální síti by mohl být příspěvek označen jako nevhodný, zde to nejde a přesto si dovoluji soudit, že jde o urážku a dokonce vyhrožování, proto prosím o smazání příspěvku, neboť to uráží i mne. Kdokoliv, kdo bude chtít objevovat krásu vašich obcí si toto rozklikne a myslím, že se shodneme na tom, že něco takového sem opravdu nepatří a není dobrou vizitkou obce, pokud to tady zůstane.
Se srdečným pozdravem Mgr. Kristýna Stejskalová (dříve Bulínová)

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do textu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Doplňte výsledek 9 + 10 =
Text příspěvku: