Facebook

 


VÝZVA - Máte fotografie a dokumenty z první světové války?

Obec Čížkov připravuje v letošním roce oslavy 100 let od první světové války. Pokuď máte doma historické fotografie či dokumenty po svých předcích, které souvisí s první světovou válkou, ozvěte se prosím.


VÝZVA - Máte doma fotografie a dokumenty z první světové války?

Obec Čížkov připravuje v letošním roce důstojné oslavy 100 let od první světové války, které se za účasti veřejnosti, ale i mnoha osobností veřejného a politického života, uskuteční v sobotu 3. 6. 2017 od 10 hod. v Čížkově. Při této příležitosti bychom rádi vytvořili projekci z dobových fotografií a dokumentů, která bude promítána během slavnostního dne v kulturním zařízení v Čížkově.

Během následujích měsíců Vám také na internetových stránkách budeme přinášet historické články k tomuto tématu a příběh vášeho dědečka či pradědečka může být jedním z nich. Zajímají nás především příběhy ze všech území spadících pod obec Čížkov (Čečovice, Čížkov, Chynín, Liškov, Měrčín, Přešín, Zahrádka a Železný Újezd).

 

Pokuď máte doma historické fotografie či dokumenty po svých předcích, které souvisí s první světovou válkou, pomozte prosím uchovat paměť naší obce a ozvěte se na kontakt:

MgA. Dušan Skala, tel: 734 633 309, e-mail: dusan.skala@post.cz.

Popřípadě fotografie můžete osobně donést na obecní úřad v Čížkově.

Všechny materiály Vám budou po digitalizaci vráceny.       

Děkujeme

 

Aktuální do: 30.06.2017