Facebook

 


Hledáme ke koupi nemovitost k žití a tvoření

Jsme rodina se dvěma dětmi a hledáme ke koupi nemovitost, kde se trvale usadit, žít a tvořit.


Dobrý den,

jsme rodina se dvěma dětmi a hledáme ke koupi nemovitost, kde se trvale usadit, žít a tvořit. Víme, že situace na realitním trhu je v současné chvíli divoká, proto se obracíme přímo na vás. Hledáme specifické místo, které by kromě trvalého žití umožňovalo realizovat zážitkové aktivity pro děti a rodiny - místo nerušené okolím, v těsné blízkosti přírody, s dostatečným prostorem. O prostor se umíme citlivě postarat, s rekonstrukcí nemovitosti máme zkušenost, k přírodě máme srdečný vztah. Rádi se také zapojíme do aktivit místní komunity (obce) a staneme se plnohodnotnou součástí.

Je možné, že je ve vašem okolí někdo, kdo zvažuje prodat nemovitost a je pro něj důležité, jak bude s místem naloženo. Pokud ano, budeme vděčni za propojení. Rádi se potkáme a svou představu objasníme.

 

Co hledáme?

  • prostor v bezprostřední blízkosti otevřené a čisté přírody, ideálně na kraji obce či (polo)samotě  
  • pozemek o rozloze nad 1 ha (nebojíme se i podstatně větších), popřípadě s možností následného přikoupení dalších pozemků (nemusí být v jednom celku)
  • na pozemku uvítáme objekty obyvatelné, k rekonstrukci či demolici, případně pozemek nezastavěný s částí stavebního pozemku  

 

Podrobnější informace k našemu záměru a co hledáme naleznete ZDE.

Prosíme velice o šíření či sdílení našeho záměru - věříme, že někoho může oslovit. V příloze zasíláme také dokument ke zveřejnění na obecní nástěnku, pokud je to pro vás možné. 

Děkujeme za váš čas a pozornost.

S úctou a přáním krásného dne
Radek a Jana Pilmaierovi

 

Tel: Radek 777 091 915 nebo Jana 777 091 945
Email: radek.pilmaier@gmail.com nebo  janina.pilma@gmail.com

Aktuální do: 30.09.2021