Facebook

 


ZAVÁDÍME MOBILNÍ ROZHLAS

Vážení spoluobčané, v zájmu lepší informovanosti a vzájemné komunikace zavádí obce Čížkov novou službu - Mobilní Rozhlas.


Vážení občané, v rámci modernizace komunikace s vámi jsme zavedli systém pro tzv. SMART komunikaci - Mobilní Rozhlas. Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručovány přímo na e-mail nebo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv.

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat:

  • e-maily
  • zprávy do aplikace
  • SMS zprávy (v případě výjimečných krizových situací)
  • hlasové zprávy (v případě výjimečných krizových situací)

o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, svoz odpadů, pozvánky na kulturní a sportovní události a mnoho dalšího.


Registrovat se můžete on-line zde:

obec-cizkov.mobilnirozhlas.cz/registrace

nebo ručně, vyplněním registračního formuláře a jeho odevzdáním na úřadě zde:

Registrační formulář pro tisk

 


Proč a jak se registrovat?

Při registraci si můžete nastavit přesně typ informací, které vás zajímají a také ulici či ulice, kde bydlíte, kde bydlí vaše rodiče nebo máte sídlo společnosti.

Dozvíte se tak například včas o výpadcích energií, blokovém čištění, poplatcích, havárii vody či kulturních událostech.

Zaregistrujte se a nezmeškáte důležité informace, které vám zjednoduší život. Služba je zdarma!

Registrovat se můžete také přímo na našem úřadu - rádi vám pomůžeme.
 

Mobilní aplikace

Mobilní rozhlas - Obec Čížkov

Součástí systému je i stejnojmenná aplikace Mobilní Rozhlas. S aplikací budete mít všechny informace a kontakty kdykoli při ruce. Díky užitečným funkcím jako je nahlašování podnětů, zvířecí detektiv nebo pátrání po pohřešovaných osobách můžete pomoci svému okolí a v případě nouze aplikace může pomoci i vám!

Stáhnout pro Android

Stáhnout pro iOS


Užitečné funkce aplikace Mobilní Rozhlas:

Chytrá nástěnka:

Na hlavní stránce aplikace najdete všechny zprávy z úřadu. Aktuality, informace z úřední desky a fotografie z událostí, stejně jako rozcestník do dalších sekcí aplikace. Kromě novinek se také dozvíte, jaké je u nás zrovna počasí, kdo má svátek a najdete tam upozornění na zprávy, které Vám budeme posílat.

Fotohlášky Zmapujto:

Funkce, díky které můžete vyfotit a poslat na úřad pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Kompetentní osoba se již postará o nápravu. Samozřejmě budeme rádi i za pozitivní a pochvalné fotohlášky jako povedenou rekonstrukci, opravený chodník nebo hezkou vánoční výzdobu.

Tísňové linky:

V aplikaci můžete jednoduše najít seznam nejdůležitějších tísňových linek a zavolat záchrannou službu, hasiče či policii. Součástí této funkce je také možnost zobrazit Vaši aktuální polohu a mapu okolí pro případ nenadálých událostí a nehod. Díky Tísňovým linkám budete mít pocit bezpečí, ať půjdete kamkoliv.

Informace o místě Vašeho bydliště:

V této sekci najdete demografické, geografické a historické údaje, stejně jako fotogalerii z kulturních či jiných aktivit, kontakty a otevírací dobu úřadů a tipy na nejzajímavější aktivity a výlety v okolí. U každého tipu na výlet navíc najdete jeho polohu, otevírací dobu a případně vstupné. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam vyrazit.

Publikováno: 31.05.2021

Aktualizováno: 28.05.2021